ÇAYKUR'dan kişisel ve kurumsal eğitim programı

ÇAYKUR, Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi işbirliği ile merkez ve taşra teşkilatlarındaki yöneticilerine kişisel ve kurumsal gelişimi destekleyen eğitim programı başlattı.
 
ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, Adalet Bakanlığı ile ortaklaşa başlattıkları eğitim programı ile merkez ve taşra teşkilatlarındaki daire başkanları ile fabrika ve ünite müdürlerine yönelik kişisel ve kurumsal eğitimler verildiğini belirtti. Alim, "Adalet Bakanlığımızın ilgili birimleri tarafından içeriği hazırlanan eğitim programı başlattık. Bu kapsamda Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi'nde 2-3 Mart tarihleri arasında eğitim programı uygulandı. Eğitim programı kapsamında merkezi ve taşra teşkilatlarımızdan katılan Daire Başkanlarımız ve ünite müdürlerimiz; etkili iletişim becerileri, psikolojik sağlamlık, protokol kuralları ve mobing gibi kişisel ve kurumsal gelişimi destekleyen son derece önemli konularda değerli hocalarımızdan faydalı eğitim aldılar. Kalıcı ve sürdürülebilir olması amacıyla eğitim programlarımıza devam edeceğiz" dedi.
 
Alim, eğitim konusunda kapılarını kendilerine açan Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi Başkanı, Başsavcı Necati Kurçenli'ye teşekkür etti
Haber galerisi için resme tıklayınız