İHALE DETAY


İhale Adı100 YIL PAKETLEME FABRİKASI'NA 3 500 ADET BİG-BAG TORBALI KURU ÇAY NAKLİYE İŞİ
İhale Yapılacak BirimMURATLI ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Tarihi7.9.2026
İhale Saati14:00
İhale Başvuru Baş.Tar.31.8.2026
İhale Başvuru Bit.Tar.7.9.2026



2026 Yılı Fabrikamızdan 100.Yıl Üretim ve Pazarlama Bölge Müdürlüğüne (İyidere - RİZE) Yarı Mamul (Big-Bag Torbalı) Kuru Çay Nakliye İhalesi Yapılacaktır.

ÇAYKUR

Muratlı Çay Fabrikası Müdüdürlüğü - Muratlı Köyü Bezenti Mevkii 08430 Borçka/ARTVİN

1-Müdürlüğümüz tarafından toplam 3.500 Adet Torbalı (Big-Bag) Kuru Çay ve nakliye işi %20 artar-azalır opsiyonlu olarak, Rize 100.Yıl Paketleme Fabrikası Müdürlüğüne nakledilmesi işi satın alma ve ihale yönetmeliğimizin 9.maddesi kapsamında açık ihale usulü ile yapılacaktır.

2- Bu işe ait şartnameler, 300,00 TL bedelle tahsil fişi karşılığında Muratlı Çay Fabrikası Müdürlüğü Muratlı Köyü Bezenti Mevkii 08430 Borçka/ARTVİN adresinden temin edebilirler.

3- İhaleye katılmak isteyen isteklilerin idari ve teknik şartname esasları dâhilinde hazırlayacakları teklif mektuplarını en geç 07.09.2026 Pazartesi günü saat 14:00’a kadar Muratlı Çay Fabrikası Müdürlüğü Muratlı Köyü Bezenti Mevkii 08430 Borçka/ARTVİN adresinde bulunacak şekilde elden vermeleri veya posta ile göndermeleri gerekmektedir. Teklif mektupları aynı gün saat 14.00’da açılacaktır.

4- Postada meydana gelen gecikmeler ile telgraf, teleks ve faksla yapılacak müracaatlar kabul edilmez.

5-İstekliler tekliflerinde istenen normlarda tek fiyat vereceklerdir.

6- Verilen tekliflerdeki fiyat geçerlilik süresi (opsiyon) ihale tarihinden sonra en az 40 gün olmalıdır.

7-Teklif edilen bedelin KDV hariç en az % 3 oranında geçici teminat, yapılacak sözleşme bedelinin KDV hariç %6’sı oranında kesin teminat alınır.

8- İhale Muratlı Çay Fabrikası Müdürlüğünde yapılacaktır.

9- İhale 07.09.2026 Pazartesi günü saat 14:00’da yapılacaktır.

10- İhale Kısmi Teklife kapalıdır.

11- Teşekkülümüz bu ihalede, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp, Satın alma ve İhale Yönetmeliğimiz hükümlerince ihaleyi tamamen veya kısmen yapıp yapmamakta serbesttir.